"DEBECIK" Biuro Rachunkowe


#1 2008-12-13 14:37:03

zielu1988

Administrator

6750932
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 11
Punktów :   

Moje propozycje

To co ja wymyśliłem na temat strategii firmy:

CELE:
-Rozwój biura - dodatkowe placówki
-rozwinięcie działalności w dziedzinie Rachunkowości , jak także na inne dziedziny związane z finansami
-pozyskanie większej liczby klientów oraz pozycji na rynku


STRATEGIA:
-Reklama - oklejone samochody służbowe, reklamy na środkach komunikacji miejskiej, bilboardy
-na początku niższe ceny i promocje na prowadzenie rachunkowości danej firmy (nie wiem jak to ładnie napisać)
-indywidualne podejście o klienta
-profesjonalna kadra pracownicza

DZIAŁALNOŚĆ: (nie wiem czy to będzie potrzebne)
-nastawienie na małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa
-nagradzanie zasłużonych pracowników
-szkolenia pracowników
-prowadzenie tzn. newslettera dla klientów (informacje na bieżąco dot. rozwoju naszej firmy jak i zmiany w Rachunkowości)


O to moje wymysły.
Wrzucajcie wszystko co macie będziemy klecić z tego wszystkiego jakąś dobrą pracę.
Wydaje mi się, że powinniśmy jej wysłać to najpóźniej w niedziele wieczorem żeby zdążyła przeczytać

pozdrawiam
mz

Offline

 

#2 2008-12-14 13:11:56

marek_pawlusiak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Moje propozycje

Hej myśle że to moze być dobre ja sie podpisuje pod tym tylko co to jest newsletter??? Bo ja nie kumaty??

Offline

 

#3 2008-12-14 15:35:28

werus33

Nowy użytkownik

4371706
Skąd: głowno
Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Moje propozycje

Cele:

- zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów;

- kreowanie wspólnej dla sieci tożsamości marki po rozwinięciu firmy

- uczestnictwo w szkoleniach i pogłębianie swojej wiedzy w zakresie rachunkowości
- bieżące doradztwo przy rozwiązywaniu problemów

- zapewnienie kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych obejmujšcej przede wszystkim księgowość, sprawy pracowniczo-kadrowe oraz doradztwo gospodarcze.

- zaspokajanie określonych potrzeb klientów o różnym standardzie życiowym,

- szybką i rzetelną obsługę klienta -  również obsługa <doradztwo> telefoniczna

- doradztwo w zakresie usług księgowych i finansowych

- pozyskiwanie nowych klientów i ekspansję na nowe rynki

- podwyższanie jakości usług, rozwój biura

- po zdobyciu zadowalającej pozycji na rynku w przyszłości poszerzenie profilu    działalności

- - pozyskanie większej liczby klientów oraz pozycji na rynku

-. Pracownicy biura to osoby, które z należytą uwagą traktują swoje obowiązki. Przestrzegają zasady poufności danych, jak również przepisów ustawy oochronie danych osobowych.

-Nasi klienci to głównie małe i średnie firmy: handlowe, usługowe, budowlane, transportowe,
a także niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej (są wśród nich osoby fizyczne, spółki
cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością),
obsługujemy też osoby fizyczne uzyskujące dochody np. z wynajmu lokali.

-Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy komputerowo. Dbając o bezpieczeństwo
danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych.
 





Strategia

- stworzenie dziauł przydatne dokumenty, by ułatwić klientowi poruszanie się w buszu przepisów

- stosującego zaawansowane technologie informatyczne, tak by oferta naszych usług stanowiła pożądany element każdej inwestycji.

-Zapewniamy wysokie standardy obsługi Klienta, niedostępne dla innych firm

- Bliska współpraca z Klientem, pozwala nam być w pełni świadomymi zmian zachodzących w jego otoczeniu, co umożliwia nam skuteczne i szybkie
dostarczenie mu odpowiedniej porady i wsparcia.

- Współpracę z Klientem opieramy na partnerstwie, indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu.

- Skupiamy się na realizacji potrzeb, proponując rozwiązania, które pomogą osiągnąć zamierzony cel.

- odciążenie naszych klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami i kontaktem z urzędami skarbowymi gwarancję poprawności prowadzonej księgowości,

- fachowe doradztwo

-terminowa realizacja zleceń

-fachowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

- oferujemy również obsługę w języku angielskim i niemieckim)

- niskie ceny usług księgowych

-spółka zawarła umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

- strategie ukierunkowane na wzrost

- działania zorientowane na potrzeby klienta świadectwa kwalifikacyjne




A tu są strategie i cele  według mnie ale nie jestem pewna:p tez trzeba połączyć z innymi propozycjami usunąć dodać coś,  słowa pozmieniać itp.. a czy dobrze przydzieliłam poszczególne dane do celów i strategii też nie jestem pewna, trzeba jakoś ładnie to poskłać

Ostatnio edytowany przez werus33 (2008-12-14 15:46:36)

Offline

 

#4 2008-12-14 18:12:15

marek_pawlusiak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Moje propozycje

Hej ja to myśle że to co napisał marcin to sie pokrywa z tym co napisała weronika tylko ona to jeszce bardziej rozwineła ewentualnie to tylko dodac w strategi reklame bo chyba tego nie ma i najwyzej wezmiemy to co napisał weronika takie jest moje zdanie, pozdro:)

Offline

 

#5 2008-12-14 18:22:06

werus33

Nowy użytkownik

4371706
Skąd: głowno
Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Moje propozycje

u mnie spopro rzeczy chyba się powtarza i część bym wycieła, tylko nie wiem co dokładnie:)) Marcina jest ładnie przejrzyście napisane to tylko pododawać to czego nie ma ode mnie i wszystko będzie super:)) A co reszta grupy na to?

Offline

 

#6 2008-12-14 18:27:30

zielu1988

Administrator

6750932
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Moje propozycje

No można do mojego dopisać , ale ja to pisałem na makroekonomii i nie wiem czy to będzie dobrze napisane (stylistycznie).

Moje to mogą być traktowane jako hasła klucze a Weroniki jak opis bo ładnie wszystko jest wytłumaczone.

Coś słabo idzie z naszą organizacją    Trzeba poczekać na wypowiedzi pozostałych osób żeby później niedomówienia powstały!

Przygotujemy to w Wordzie i wydrukujemy - bo przecież będziemy to omawiać na zajęciach - moja rozmowa na gg z Markiem

Offline

 

#7 2008-12-14 19:31:07

werus33

Nowy użytkownik

4371706
Skąd: głowno
Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Moje propozycje

Ja raczej nic więcej już od siebie nie dodam, bo jutro poniedziałek i do piątku jestem bez kompa;) Ale to powinno nam wystarczyć i to co na pocztę jej wysłaliśmy o firmie chyba też trzeba wydrukować..  Pozdr.:

Offline

 

#8 2008-12-14 19:44:32

katy1111

Nowy użytkownik

10307313
Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: Moje propozycje

hej:) uwazam ze to jest wszystko ok:)
sorry że sie nie udzielałam, ale byłam w domu i jakoś tak nie bardzo miałam czas   wybaczcie prosze
ale moim zdanie i Marcina i Weroniki jest ok
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animenarutogame.pun.pl www.kosmetologia.pun.pl www.transportpk.pun.pl www.branchclosed.pun.pl www.underworldots.pun.pl